Side Otelleri

Adalya Ocean Deluxe

Side Evrenseki mevkiindeki tesis Side'ye 10 km. ve Antalya Havaalanı'na 65 km. mesafededir.Denize sıfırdır.Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Adalya Resort & Spa

Side Evrenseki mevkiinde bulunan tesis Side'ye 10 km. ve Antalya Havalimanı'na 65 km. mesafededir.Denize sıfırdır.Güneş şemsiyesi, şezlong, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Alba Queen Hotels

Side merkeze 8 km., Manavgat'a 13 km., Antalya merkeze 65 km., havalimanına 55 km. mesafede.Tesis denize sıfırdır. Otelin kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, havuz başında ve plajda ücretsiz.

Alba Resort Hotels

Side merkeze 8 km., Manavgat'a 13 km., Antalya merkeze 65 km., havalimanına 55 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, paljda ve havuzda ücretsiz.

Alba Royal Hotels

Side merkeze 8 km., Manavgat'a 13 km., Antalya merkeze 65 km., havalimanına 55 km. mesafede.Denize sıfır. 100 m. uzunluğunda plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plajda ve havuzda ücretsiz.

Aldiana Side

Side merkeze 6 km., havalimanına 70 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Ali Bey Club

Side Kızılağaç mevkii, şehir merkezine 12 km., havalimanına 90 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 800 m kum-çakıl plajı ve iskelesi mevcuttur. Güneş şemsiyeleri, havlu, minder, şezlong havuzbaşı ve plajda ücretsiz.

Ali Bey Resort

Tesis, Side'ye 2 km., Antalya'ya 75 km., Antalya Havaalanı'na ise 70 km. mesafededir.Tesisin 300 m. uzunluğunda ince kumdan oluşan plajında, güneş şemsiyesi, minder ve havlu, havuzda ve plajda ücretsiz.

Alva Donna Beach Resort Comfort

Side'ye 10 km., Manavgat'a 20 km., havalimanına 55 km. mesafede.Tesisin 80 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut. Şemsiye, havlu ve minder, plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Amelia Beach Resort

Manavgat mevkiinde bulunan tesis havalimanına 90 km. mesafede.Denize sıfır konumda 300 metre uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

Asteria Sorgun Resort

Side, Sorgun mevkiinde bulunan tesis, Side merkeze 5 km., Manavgat'a 6 km., Antalya Havaalanı'na 75 km., Antalya şehir merkezine 85 km. mesafededir.

Aydınbey Kings Palace

Antalya şehir merkezine 70 km., Antalya Havaalanı'na 60 km. mesafede.Tesisin kumsal plajı mevcut.

Barut Andız

Side kumköy mevkiinde yer alan tesis havaalanına 60 km. mesafededir.Tesis denize 150m. mesafededir.

Barut Arum

Şehir merkezine 3 km., Antalya Havalimanı'na 65 km. mesafede.Denize sıfır ve 150 m. uzunluğunda kumsal plajı bulunmaktadır. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuzbaşı ve plajda ücretsiz. Denizde yer yer kayalık mevcut.

Barut Cennet & Acantus

Side'ye 1,5 km., havalimanına 65 km. mesafededir.Denize sıfırdır.

Barut Hemera

Side'ye 3 km., Antalya'ya 75 km., havalimanına 60 km. mesafede.Tesisin 150 m. uzunluğunda kum plajı mevcuttur. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu havuzbaşı ve plajda ücretsiz.

Barut Sorgun

Side Sorgun mevkiinde bulunan tesis Side' ye 4 km. Antalya Havalimanı'na 67 km. dir.Denize sıfır konumdaki tesisin 260 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Calimera Kaya Side

Side'ye 8 km., havaalanına 64 km. mesafede.Denize sıfır ve 230 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri ve şezlong plajda ve havuzda ücretsiz. Plaj havlusu ve minder ücretsiz.

Club Felicia Village

Side Manavgat Ada mevkiinde yer alan tesis Manavgat merkeze 14km., Side merkeze 19km., havaalanına 85km., Antalya merkeze 95km. mesafededir.Denize sıfırdır.Tesisin kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong,havlu ve minder ücretsiz.

Club Hotel Turan Prince World

Side Denize sıfr ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şezlong, minder ve şemsiye ücretsiz.Manavgat merkeze 12 km., havalanına 75 km. mesafede.

Club Nena

Side Manavgat'a 13 km., Antalya Havaalanı'na 80 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 250 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Commodore Elite Suites & Spa

Side Evrenseki mevkiinde yer alan tesis Side'ye 8 km., Manavgat'a 10km., Antalya havaalanına 55km., Antalya şehir merkezine 60km. mesafededir.Tesisin kendisine ait özel kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve plaj havlusu plajda ve havuzda ücretsizdir.

Corolla Hotel

Side'ye 4 km., Havalimanına 65 km. mesafede.Plaja 350 m. mesafededir. Plaj ve havuzlarda şemsiye ve sezlong ücretsiz. Minder ücrete tabidir.

Crystal Hotels Admiral Resort

Antalya'ya 85 km., havalimanına 80 km. mesafede.Denize 50 metre mesafedeki tesis ile plaj arasından yol geçiyor. Tesis-plaj bağlantısı ise tüp geçit ile sağlanıyor. Otelin 250 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve minder havuzda ve plajda ücretsiz, havlu ise depozitoludur.

Crystal Palace Luxury Resort & Spa

Side Çolaklı mevkii'nde bulunan tesis, Antalya Havalimanı'na 55 km., şehir merkezine ise 60 km. mesafededir.Denize sıfır konumdadır.

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

Şehir merkezine 75 km., havaalanına ise 65 km. mesafede.Tesisin 180 metre uzunluğunda kumsal plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Crystal Sunset Luxury Resort

Side bölgesinde yer alan tesis havaalanına 65 km. mesafededir.Denize 100m. mesafede bulunan tesisin 40m. uzunluğunda kumdan oluşan plajı mevcuttur. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Euphoria Excelsior

Side merkeze 7 km., Antalya Havaalanı'na 70 km. mesafede.Tesisin 400 m. mesafede, özel kumsalı mevcut. Minder plajda, güneş şemsiyeleri ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Euphoria Palm Beach Resort

Side Manavgat Kızılağaç mevkiinde yer alan tesis Manavgat merkeze 12km., havaalanına 78km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 500m. uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsizdir.

Flora Garden Beach Club

Side Kızılot mevkiinde bulunan tesis, havaalanına 85 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 850 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve iskelesi mevcut. Plajda şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Iberotel Palm Garden

Manavgat'a 12 km., Side merkeze 17 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Miramare Beach Hotel

Side merkeze 6 km., havaalanına ise 60 km. mesafede.Tesisin 200 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Miramare Queen Hotel

Side merkeze 6 km., havaalanına ise 60 km. mesafede.Tesisin 200 metre uzunluğunda kum plajı mecvut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Nashira Resort Hotel & Spa

Antalya şehir merkezine 80 km., havalimanına 70 km. mesafede.Denize sıfır ve 600 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuz ve plajda ücretsizdir.

Otium Eco Club Side

Antalya şehir merkezine 80 km., havaalanına ise 70 km. mesafede.Denize 450 m.Tesisin 80 m. uzunluğunda kum çakıl plajı bulunuyor. Tesisten her yarım saatte bir plaja servis mevcut.

Paloma Oceana Resort

Side Kumköy mevkiindeki tesis, şehir merkezine 5 km., havaalanına 65 km. mesafededir.Denize sıfırdır.150 metre uzunluğunda kum plajı mevcut. Plajda şezlong ve plaj havlusu ücretsiz.

Paradise Side Beach

Side'ye 7 km., havaalanına 65 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 260 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, havlu ve şezlong, plaj ve havuzda ücretsiz.

Pegasos World

Side merkeze 6 km., Havalimanına 70 km. mesafede bulunuyor.Tesisin 700 m. uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzbaşında ücretsiz.

Pemar Beach Resort

Side Manavgat merkeze 15 km., havaalanına ise 90 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin taşlı,kum-çakıl plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, geleneksel peştamal ve minder havuzda ve plajda ücretsiz.

Robinson Club Pamfilya

Side Sorgun mevkii'nde bulunan tesis havalimanına 70 km. mesafede.Tesisin 500 metre uzunluğunda kum plajı ve iskelesi mevcut. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Royal Alhambra Palace

Side Çolaklı mevkiindeki tesis, Antalya Havalimanı'na 40 km., mesafededir.Denize sıfırdır.Tesisin kum plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve havlu, plajda ve havuzda ücretsiz. Aynı gün içerisinde ilk havlu kullanımı ücretsiz sonrakiler ücretlidir.

Royal Dragon

Antalya şehir merkezine 55-60 km., havaalanına 48 km. mesafededir.Tesisin kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, plajda ve havuzbaşında ücretsiz. Havlu kartı ile aynı gün içinde ilk değişim ücretsiz, diğer değişimler havuzbaşı ve plajda ücretli.

Sea Planet Resort & Spa

Side Kızılot mevkiinde yer alan tesis havaalanına 75 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 200m. uzunluğunda kum,çakıl karışık plajı mevcuttur. Şemsiye,şezlong,minder ve havlu plajda ücretsiz.

Sea World Resort & Spa

Side Kızılağaç mevkiinde bulunan tesis Manavgat'a10 km. ve havaalanına 70 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 250 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, şezlong ve minder plajda ve havuzda ücretsiz.

Selge Beach

Side Manavgat'a 12 km., havalimanına 75 km. mesafede.Denize sıfırdır.Tesisin 104 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

Sensimar Side Resort & Spa

Side Evrenseki mevkii'nde bulunan tesis havalimanına 60 km. mesafede.Denize sıfır konumdadır.

Sentido Perissia

Side Kumköy mevkiinde yer alan tesis, şehir merkezine 3 km., Antalya Havalimanına 65 km., Antalya şehir merkezine 70 km. mesafedeDenize sıfır konumdaki tesisin 200 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Plajda havlu ve şezlong ücretsiz.

Sentido Turan Prince

Side merkeze 12 km., havaalanına 55 km. mesafede.Denize sıfır ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şezlong, minder ve şemsiye ücretsiz.

Side Premium

Antalya şehir merkezine 65 km., havalimanına 45 km. mesafededir.Denize 70 m. mesafede bulunan tesisin kumsal plajı mevcut.

Side Star Elegance

Side Kumköy mevkiinde bulunan tesis, Antalya Havalimanı'na 71 km., Side 'ye 3 km.,Manavgat'a 5 km. mesafede ve denize sıfırdır.Tesisin kendine ait 50 m. uzunluğundaki kum özellikli plajı var, güneş şemsiyesi, şezlong, minder ve havlu havuz kenarında ve plajda ücretsizdir.

Side Sun

Side Kumköy mevkiinde yer alan tesis Side'ye 5 km., Manavgat'a 9km., havaalanına 65 km. mesafededir.Tesis denize sıfır konumdadır. Şezlong, şemsiye,plaj havlusu ve minder ücretsiz.

Silence Beach Resort

Side Kızılağaç mevkiindeki tesis Manavgat'a 13 km., Antalya Havaalanı'na 75 km. mesafede.Denize sıfır ve 340 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve mider havuzda ve plajda ücretsiz.

Sueno Hotels Beach Side

Side'ye 1 km., Antalya şehir merkezine 70 km., Antalya Havaalanı'na 60 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Sultan Of Dreams Resort & Spa

Manavgat'a 15 km., Alanya merkeze 50 km., havaalanına 75 km. mesafededir.Denize sıfır. Şemsiye, şezlong, havlu ve minder plajda ücretsiz.

Sunis Elita Beach Resort

Side Kızılağaç mevkiinde bulunan tesis, havaalanına 80 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 100 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve 1 adet iskelesi mevcut. Şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz.

Sunis Evren Beach Resort Hotel & Spa

Side şehir merkezine 6 km., Antalya merkeze 70 km., havaalanına ise 60 km. mesafede bulunuyor.

Sunis Kumköy Beach Resort

Side merkeze 4 km., havaalanına ise 60 km. mesafede.Denize sıfır ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Turquoise Hotel

Şehir merkezine 75 km., havalimanına 65 km., Manavgat'a 4,5 km., Side Antik Kent'e 3,5 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda kum çakıl karışık plajı bulunuyor. 50-150 metre uzunluğunda 2 adet iskele mevcut.

Voyage Sorgun

Side'ye 3 km., Antalya şehir merkezine 75 km., havalimanına 65 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 350 m. uzunluğunda kum ve küçük çakıldan oluşan plajı ve 2 iskelesi mevcut.