Belek Otelleri

Adora Golf Resort

Belek'e 12 km., Antalya merkeze 39 km., havalimanına 29 km. mesafede.Denize sıfır ve 320 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Alva Donna Exclusive & SPA

Tesis Antalya Havalimanı'na 40 km., Belek merkeze 5 km. ve Serik merkeze 11 km. mesafededir.Tesisin 200 metre uzunluğun da kum plajı ve iskelesi mevcut. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Belconti Resort Hotel

İskele mevkiinde yer alan tesis, Antalya Havaalanı'na 30 km., Belek'e 1,5 km., Antalya'ya 35 km. mesafededir.Tesis, denize sıfır konumdadır.

Bellis Deluxe Hotel

Belek Taşlıburun mevkiinde yer alan tesis havaalanına 32km. mesafededir.Tesisin 260m. uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Şemsiye,şezlong,minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Calista Luxury Resort

Belek merkeze 4 km., havaalanına 27 km. mesafede.Denize sıfırdır.

Club Megasaray

Belek Kadriye'ye 7 km., Antalya merkeze 35 km., havaalanına ise 29 km. mesafede.Denize sıfır ve 400 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor.

Cornelia Deluxe Resort

Belek İleribaşı mevkii, şehir merkezine yaklaşık 45 km., havalimanına 35 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 150 m. uzunluğunda kum plajı, platformu ve iskelesi mevcuttur. Güneş şemsiyeleri, havlu, minder ve şezlong, havuz ve plajda ücretsiz.

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Belek İskele mevkiinde yer alan tesis Antalya Havaalanı'na 35 km., Antalya merkeze 45 km. mesafededir.Tesisin 250 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyesi, havlu ve minder, plaj ve havuzda ücretsiz.

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Belek Üçkum Tepesi mevkiindeki tesis, Antalya Havaalanı'na 35 km., Antalya şehir merkezine 45 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 300 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Şezlong ve şemsiye plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Gloria Golf Resort

Antalya havalimanına 40 km., Antalya şehir merkezine 50 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 500 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder,havlu plaj ve havuzda ücretsizdir.

Gloria Serenity Resort

Antalya'ya 50 km., havaalanına 40 km. mesafede.Otelin 260 m. uzunluğunda plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz. Plaj kumsal olup, deniz girişinde çakıl taşları bulunuyor.

Gloria Verde Resort

Denize sıfır konumdadır. Belek merkeze 5 km. Antalya merkeze 46 km. ve havalimanına 38 km. mesefededir.Tesisin 75 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder,havlu plaj ve havuzda ücretsizdir.

Güral Premier Belek

Belek İskele mevkiindeki tesis, Antalya'ya 40 km., havalimanına 35 km. mesafede bulunuyor.Denize sıfır tesisin 300 m uzunluğunda özel kum (deniz çakıl) plajı mevcuttur. Güneş şemsiyeleri ve şezlong, plajda ve havuzda ücretsizdir.

Ic Hotels Santai Family Resort

Şehir merkezine 40 km., havaalanına 30 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Kaya Palazzo Golf Resort

Belek Üç Kum Tepesi mevkiinde bulunan tesis Antalya havaalanına 27 km., Antalya şehir merkezine 35 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 200m. uzunluğunda özel plajı bulunuyor. 1 adet iskele mevcut.

Kempinski Hotel The Dome Belek

Belek Üçkumtepesi mevkisindedir. Antalya şehir merkezine 35 km. Havaalanına 25 km. mesafededir.Denize sıfırdır.Tesise ait özel 110 metre uzunluğunda kumsal plaj mevcuttur. Şemsiye, şezlong ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Limak Arcadia Golf & Sport Resort

Antalya şehir merkezine 45 km., havaalanına 35 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort

Şehir merkezine 45 km., havaalanına 35 km. mesafede.Denize sıfırdır.

Maxx Royal Belek

Belek merkeze 1 km, Antalya merkeze 45 km, Antalya Havalimanı’na 35 km. mesafede.Otelin 300 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut.

Paloma Grida Village & Spa

Belek merkeze 700 m., Antalya şehir merkezine 45 km., havaalanına 35 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Havuz ve plajda, şezlong ve gölgelikler ücretsizdir.

Riu Kaya Belek

Belek merkeze 6 km., havalimanına 29 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 300 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Rixos Premium Belek

Belek şehir merkezine 5 km., havalimanına 40 km. mesafede.Denize sıfır ve 1000 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Robinson Club Nobilis

Belek Acısu mevkii'nde bulunan tesis, havalimanına 45 km. mesafede.Tesisin kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Royal Adam & Eve

Belek'e 1 km., Antalya merkeze 45 km., havalimanına 35 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Sentido Zeynep Golf & Spa

Belek Taşlıburun mevkiinde bulunan tesis, Antalya şehir merkezine 40 km., havaalanına 30 km. mesafededir.Denize 250 m. mesafesi bulunan tesisin 291 m. uzunluğunda kumsal plajı ve 1 adet iskelesi bulunuyor. Plajda sezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Sentido Zeynep Resort

Belek Taşlıburun mevkiinde bulunan tesis, Antalya şehir merkezine 40 km., havaalanına 30 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 291 m. uzunluğunda kumsal plajı ve 1 adet iskelesi bulunuyor. Plajda sezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsizdir.

Sirene Belek Hotel

Antalya şehir merkezine 40 km., havalimanına 25 km. mesafededir.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Spice Hotel

Tesis, havaalanına 35 km., Antalya merkeze 40 km. mesafede bulunuyor.Tesisin 270 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuzbaşı ve plajda ücretsizdir.

Susesi Luxury Resort

Tesis, Belek'e 1 km., Havaalanı'na 35 km., Antalya'ya 40 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 300 metre uzunluğunda kum-çakıl özel plajı ve 2 adet iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve havlu plajda ücretsiz.

Titanic Deluxe Belek

Tesis Antalya Havaalanına 30 km., Belek merkeze 6 km. mesafededir.Tesisin 1000m. uzunluğunda özel plajı bulunuyor. Şemsiye ve şezlonglar plajda ücretsiz. Tesisin plaja mesafesi 1200m. olup, ulaşım nehirden özel vasıtalar ile sağlanıyor.

Voyage Belek Golf & SPA

Belek merkeze 2 km., Antalya'ya 40 km., havalimanına 35 km. mesafede.300 metre uzunluğunda kumsal plajı ve 2 iskelesi mevcut.

Xanadu Resort

Belek Acısu mevkiinde yer alan tesis havaalanına 40 km. mesafededir.Tesisin 500m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Şemsiye,şezlong,minder ve havlu plajda ücretsiz.