Alanya Otelleri

Alaiye Resort

Ant.havalimanına 105 km., Antalya şehir merkezine 115 km. mesafede.Denize 120 m. mesafede ve 80 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Havlu plajda ücretsiz.

Antik Otel

Alanya İncekum Mevkii'ndeki tesis, Havaalanı'na 100 km. mesafededir.Tesis ile plaj arasından yol geçiyor ve plaja tünel ile bağlantı var. 165 m. uzunluğundaki kumsal plajda ve havuzbaşında, havlu ve güneş şemsiyeleri ücretsiz. Plajda minder ücretli.

Aska Buket Resort & Spa

Okurcalar mevkii, Alanya şehir merkezine 30 km., Antalya havalimanına 105 km. mesafededir.Tesis denize sıfır mesafededir.100 metre uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

Aventura Park

Alanya Okurcalar Mevkii'nde bulunan tesis, Alanya'ya 40 km., Antalya Havaalanına 97 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin, 150 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ve havuz başında ücretsiz.

Aydınbey Gold Dreams

Alanya'da,Denize 100 m. mesafede ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Tesis ile plaj bağlantısı tüp geçit ile yapılıyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz. Antalya şehir merkezine 120 km., havalimanına 110 km. mesafede.

Club Aqua Plaza

Alanya merkeze 25 km., Havaalanı'na 90 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı mevcut.

Club Turtaş Beach

Alanya'ya 13 km., havaalanına 110 km. mesafede.Denize sıfır. Şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz, plaj havlusu ücretlidir.

Delphin Botanik Alanya

Alanya merkeze 32 km., havalimanına 90 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m uzunluğunda plajı bulunuyor.

Delphin Botanik Platinum

Alanya Okurcalar mevkiinde yer alan tesis, havaalanına 90 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 250 m. uzunluğunda çakıl plajı ve 1 adet iskelesi mevcut. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Delphin Deluxe Resort

Alanya Avsallar'a 10 km., havaalanına 90 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Eftalia Aqua

Alanya Türkler mevkiinde bulunan tesis Antalya Havaalanı'na 100 km. mesafede.Tesisin, denize 50 m. mesafede (altgeçit), 250 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Incekum Beach Resort

Alanya merkeze 28 km., havaalanına 98 km. mesafede.Denize sıfırdır.

Long Beach Harmony

Alanya Türkler mevkiinde bulunan tesis, Alanya'ya 20 km. , Antalya havalimanına 90 km. mesafede. 100 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık sahili ve 2 adet iskelesi mevcut. Sahil ve havuz başında şezlong, şemsiye, minder ve havlu ücretsiz.

Long Beach Resort & Spa

Alanya merkeze 20 km., Havaalanı'na 95 km. mesafede.esis denize 50 metre mesafede ve plaj ile arasından yol geçiyor. Tesis plaja tüp geçit ile bağlı. 600 m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Maritim Hotel Club Alantur

Alanya şehir merkezine 5 km., havalimanına 140 km. mesafede.Denize sıfır ve 550 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Pegasos Club

Alanya şehir merkezine 28., Havalimanı'na 95 km. mesafede.Denize sıfır ve 1 km. uzunluğunda plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, havuzda ve plajda ücretsiz.

Pegasos Resort

Alanya merkeze 28 km., Havaalanı'na 95 km. mesafede.Denize sıfır tesisin, 1 km. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi (Club tarafında) mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsizdir.

Pegasos Royal

Alanya merkeze 28 km., Havalimanına 95 km. mesafede.Denize sıfır ve 1 km. uzunluğunda plajı ve iskelesi (Club tarafında) mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder, şezlong ve havlu, plajda ve havuzda ücretsizdir.

Porto Azzurro Delta

Alanya Okucular Mevkii'nde bulunan tesis, Havaalanı'na 95 km., Alanya merkezine 35 km. mesafededir.Tesis'in, 150 m. uzunluğunda kum, çakıl plajı ve iskelesi bulunuyor. Şemsiye, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Q Premium Resort

Alanya Okurcalar Mevkii'nde bulunan tesis, Antalya Havaalanı'na 85 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin, 75 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Rubi Hotel

Alanya İncekum mevkiinde bulunan tesis Alanya merkeze 22 km., havaalanına 100 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 150 m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Plajda şemsiye,şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Rubi Platinum Spa Resort & Suites

Alanya Avsallar mevkiinde yer alan tesis Antalya Havalimanına 100km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 300m. uzunluğunda sahili ve 120 m. uzunluğunda ince kum plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz. İskele mevcut.

Saphir Hotel

Alanya merkeze 12 km., havalimanına 110 km. mesafede.Denize sıfır ve 250 m. uzunluğunda plajı mevcut.

Saphir Resort & Spa

Alanya'ya 33 km., Antalya Havalimanı'na 110 km. mesafede.Tesisin 150 m. uzunluğunda kum - çakıl plajı bulunuyor.

Tivoli Resort

Alanya Konaklı Mevkii'nde bulunan tesis Alanya'ya 10 km., Antalya Havaalanı'na 120 km. mesafede.Denize 50 m. mesafedeki tesisin, 100 m. uzunluğunda kum ve çakıldan oluşan plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Ulusoy Hotel Aspendos

Alanya şehir merkezine 22 km., havaalanına 100 km. mesafede.Tesisin 210 m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor.

Utopia World

Karagedik mevkiinde yer alan tesis, Alanya merkeze 20 km., Antalya Havalimanı'na 155 km., Syedra Antik Kenti'ne 3 km., Antalya merkeze 165 km. mesafede.

Water Planet Delux & Aquapark

Alanya Okurcalar mevkiindeki tesis, Antalya Havaalanı'na 90 km., Antalya şehir merkezine 100 km., Manavgat'a 28 km., Alanya'ya 30 km. mesafededir.Tesisin mavi bayraklı özel iskelesi bulunuyor. Şezlong, havlu, şemsiye, duş ve şezlong minderi ücretsiz.

Xafira Deluxe Resort & Spa

Alanya Türkler Mevkii'nde bulunan tesis, Alanya şehir merkezine 15 km., Antalya Havaalanı'na 100 km., Gazipaşa Havaalanı'na 60 km. mesafede.Denize 350 m. mesafede kum-çakıl karışık özel plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz. Tesisin plaja 15 dakida aralıklarla ücretsiz servisi mevcut.