Bodrum Otelleri

Atrium Hotel

Bodrum şehir merkezinde, Bodrum otogarına 150 m., Barlar Sokağı'na 200 m., Bodrum Havalimanı'na 35 km. mesafede.Tesis'in, 150 m. mesafede Halk plajı bulunmaktadır.

Azka Hotel

Şehir merkezine 1,5 km., havalimanına 45 km. mesafede.Denize sıfır ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Baia Bodrum

Bodrum şehir merkezine 19 km., Havaalanı'na ise 48 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin 250 m. uzunluğunda plajı bulunuyor . Plaj da iskele mevcut. Tesiste 2 ayrı kum plajı var.Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Bitezhan Beach

Bodrum merkez'e 6 km., Havalimanına 40 km. mesafede. Denize sıfır konumdaki tesisin 100 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Bodrum Bay Resort

Gümbet Mevkii'ndeki tesis, şehir merkezine 2 km., Havaalanı'na 35 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin, platform plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder, havlu ve şezlong plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Bodrum Park Resort

Yalıçiftlik mevkiindeki tesis, Yalıçiftlik merkeze 2 km., Bodrum'a 20 km., Havaalanı'na 40 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin, 300 m. uzunluğunda plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri ve şezlong ücretsiz.

Club Blue Dreams

Zeytinli Kahve koyunda bulunan tesis Bodrum merkeze 10 km. ve havaalanına 23 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin, 700 m. uzunluğunda çakıl taşlı ve platformdan oluşan plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder, havlu ve şezlong plajda ücretsiz. Tesisin iki adet iskelesi mevcut.

Cocos The Club

Ortakent mevkiinde bulunan tesis, havaalanına 45 km. mesafede. Denize sıfır tesisin 100 m. uzunluğunda kumsal plajı bulunuyor. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Crystal Green Bay Resort & Spa

Güvercinlik mevkiinde bulunan tesis Bodrum'a 23 km., havalimanına 12 km. mesafede. Denize sıfır konumdaki tesisin 250 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut.

Delta Beach Resort

Yalıkavak merkeze 3 km., Bodrum merkeze 19 km., –Bodrum Havaalanı'na 60 km.,mesafededir. Denize sıfır tesisin, 50 m. uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Divan Bodrum

Bodrum şehir merkezine 18 km., Havaalanı'na 45 km. mesafede. Tesis denize sıfır konumdadır.

Ersan Resort & Spa

İçmeler Koyu, Kızılağaç mevkiindeki tesis, Bodrum'a 4.5 km., Havaalanı'na 45 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin, ahşap platformu, kum-çakıl özel plajı ve 3 adet iskelesi mevcut. Şezlong, şemsiye ve minder ücretsiz. Plaj havlusu odalarda bulunuyor.

Hapimag Resort Sea Garden

Bodrum'a 17 km., Havaalanı'na 45 km. mesafede. Denize sıfır tesisin, kum-çakıl karışık plajı, iskelesi ve platformu bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, plaj havlusu ve şezlong, plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa

Göltürkbükü Mevkii'nde bulunan tesis, Havaalanı'na 45 km., Bodrum şehir merkezine 22 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin, 80 m. uzunluğunda özel kumsal plajı ve platformları bulunuyor. Güneş şemsiyeleri ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Işıl Club Bodrum

Havaalanı'na 25 km., Kaynar Mevkii şehir merkezine 8 km. mesafede. Denize sıfır tesisin, 100 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı, platformu ve iskelesi mevcut. Şezlong, şemsiye minder ve havlu ücretsiz.

İsis Hotel & Spa

Asarlık Mevkii'ndeki tesis, şehir merkezine 4 km., Havaalanı'na 45 km. mesafede. Denize sıfır tesisin, kum plajı, platformu ve iskelesi bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

İzer Hotel & Beach Club

Bodurm merkeze 7 km., Havaalanı'na 30 km. mesafede. Denize sıfır tesisin, 80 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Kadıkale Resort & Spa

Bodrum merkeze 18 km., havaalanına 50 km. mesafede. Denize sıfır ve 350 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz. Plajda bulunan kerevetler ücretlidir.

Kefaluka Resort

Bodrum'a 25 km., Havalimanına 60 km. mesafadedir. Denize sıfır konumdaki tesisin 440 metre uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Kervansaray Hotel Bodrum

Zeytinlikahve Mevkii'ndeki tesis, şehir merkezine 11 km., Havaalanı'na 21 km. mesafede. Denize sıfır tesisin 300 m. uzunluğunda platform plajı ve iskelesi bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Kuum Hotel & Spa

Türkbükü mevkiinde yer alıyor. Bodrum merkeze 22 km. ve havaalanına 45 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin iskelesi mevcut. Denize platformdan giriliyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu, plajda ücretsiz.

La Blanche Resort & Spa

Bodrum merkeze 18 km., havaalanına 45 km. mesafede. Tesisin kum plajı, platform ve iskelesi mevcut.

Latanya Bodrum Beach Resort

Yalıçiftlik Mevkii'ndeki tesis, Bodrum merkeze 16 km., Havaalanı'na 40 km. mesafede. Denize sıfır tesisin, 123 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı, iskelesi ve platformu mevcut. Güneş şemsiyesi ve minder, havuzda ve plajda ücretsizdir.

Mavi Kumsal

Bardakçı Koyu'ndaki tesis, Bodrum şehir merkezine 1km. ,Havaalanı'na 35 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin, platformu bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz. Beach Club'a giriş ücretsizdir.

Palm Garden Gümbet

Gümbet merkezde yer alan tesisi Bodrum'a 2 km. ve havaalanına 42 km. mesafede. Tesis denize 250 metre mesafede yer alıyor. Halk plajı bulunuyor ve plajda alınan her şey ücretli. Ayrıca özel plaja servis mevcuttur.

Parkım Ayaz

Gümbet mevkiindeki tesis, Bodrum'a 3 km. ve havaalanına ise 38 km. mesafede. Tesisin 200 metre uzunluğunda plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri ve şezlong havuzda ve plajda ücretsiz.

Petunya Beach Resort

Ortakent Yahşi Mevkii'ndeki tesis, şehir merkezine 12 km., Havaalanı'na 47 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin 60 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri ve şezlong plajda ücretsizdir.

Rixos Premium Bodrum

Bodrum şehir merkezine 10 km., Havaalanı'na 25 km. mesafede. Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsizdir.

Royal Asarlık

Bodrum merkeze 3 km., havalimanına 35 km. mesafede. Denize sıfır ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Salmakis Resort & Spa

Şehir merkezine 1,5 km., havalimanına 35 km. mesafede. Denize sıfır ve 60 metre uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Samara Hotel

Kaynar Mevkii'ndeki tesis, Bodrum merkeze 8 km., Milas Havaalanı'na 27 km. mesafede. Denize sıfır tesisin, 300 m. uzunluğunda kum ve platformdan oluşan plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, havlu ve şezlong plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Sianji Well-Being Resort

Kadıkalesi mevkiinde yer alan tesis Bodrum'a 22 km., Bodrum Havaalanı'na 49 km., Turgutreis'e 3 km. mesafededir. Tesisin kum plajı, iskelesi ve VIP Kerevetleri bulunuyor. Şezlong, minder, güneş şemsiyesi ve plaj havlusu ücretsiz, kerevetler ücretlidir.

Sign By Ersan

İçmeler mevkiinde yer alıyor. Denize sıfır konumda bulunan tesisin 20m. uzunluğunda kumdan oluşan plajı bulunuyor. 1 adet iskelesi bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ücretsiz.

The Marmara Bodrum

Bodrum şehir merkezine 2 km., havalimanına 35 km. mesafede.Denize mesafelidir.

Vogue Hotel Bodrum

Torba mevkiinde yer alan tesis havaalanına 27 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin özel ince kumlu denizi, iki adet iskelesi ve 500m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Voyage Bodrum

Bodrum şehir merkezine 900 m., havalimanına 40 km. mesafede. Denize sıfır tesisin kum-çakıl karışık paljı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Voyage Torba

Bodrum'a 6 km., havaalanına 30 km. mesafede. Denize sıfır olarak konumlanmış otelin 2 adet ahşap iskelesi (biri sadece yetişkin kullanımına açık +16 ) ve 300 m. uzunluğunda kum sahili bulunmaktadır.

Voyage Torba Private

Bodrum'a 6 km., Havalimanı'na 30 km. mesafede. Voyage Torba Oteli'nin plajından yararlanılıyor. Güneş şemsiyesi, havlu ve şezlong havuzda ve plajda ücretsiz.

Voyage Türkbükü

Türkbükü'ne 2 km., Bodrum'a 22 km., havalimanına 45 km. mesafede. Denize sıfır konumdaki tesisin 75 metre uzunluğunda platformdan oluşan plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Xanadu Island

Turgutreis - Akyarlar mevkiinde yer alan tesis havaalanına 50 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin 125 m. uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz. 2 adet iskele ve 2 adet yüzme platformu mevcut.

Yelken Spa & Wellness

Turgutreis merkeze 4 km., Havaalanı'na 55 km. mesafede. Denize sıfır konumdaki tesisin 330 metre uzunluğunda kum plajı ve iskelesi bulunuyor. Şemsiye ve minderler plajda ve havuzbaşında ücretsiz.