Lara-Kundu Otelleri

Aska Lara Deluxe

Kundu mevkiinde yer alan tesis havaalanına 12 km. mesafededir.Tesis denize 350m. mesafededir. 150m. uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Baia Lara

Antalya şehir merkezine 17km., havalimanına 15 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 160 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Barut Lara

Antalya merkeze 12 km., havalimanına ise 10 km. mesafede bulunmaktadır.Deniz sıfırdır. Tesisin 170 m uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı ve iskelesi mevcuttur.

Concorde De Luxe Resort

Antalya merkeze 16 km., havaalanına ise 10 km. mesafede.Denize sıfır ve 180 m. uzunluğunda kumsal plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, havlu ve minder, plaj ve havuzda ücretsiz.

Delphin Diva Premiere

Antalya şehir merkezine 15 km., havalimanına 11 km. mesafede.Denize sıfırdır.230 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi bulunuyor.

Delphin İmperial Lara

Tesis Antalya şehir merkezine 15 km., Havalimanı'na 10 km. uzaklıktadır.Denize sıfırdır.Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Delphin Palace Lara

Antalya merkeze 15 km., havaalanına 10 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m uzunluğunda plajı bulunuyor.

Ic Hotels Green Palace

Kundu-Aksu Mevkii'nde bulunan tesis Antalya Havaalanına 15 km., Antalya şehir merkezine 25 km. mesafede.Denize sıfır tesisin, kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong, minder, plaj ve havuz havluları ücretsiz.

Kervansaray Kundu

Antalya merkeze 14 km., havalimanına 12 km. mesafede.Denize sıfır ve 137 m. uzunluğunda plajı ve iskelesi bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuz ve plajda ücretsizdir.

Kervansaray Otel Lara

Tesis Antalya merkeze 12 km. ve havaalanına 9 km. mesafede.Denize Sıfır ve 170 m.uzulunğunda plajı ve iskelesi bulunuyor.Güneş şemsiyesi,minder ve havlu havuz ve plajda ücretsiz.

Lara Family Club

Kundu mevkiisinde yer alan tesis havaalanına 12 km. mesafededir.Denize 300m. mesafede bulunan tesisin 150 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Mardan Palace

Şehir merkezine 25 km., havalimanına 15 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 145 m. uzunluğunda özel beyaz kum, deniz içerisinde çakıl, özel plajı bulunmaktadır. Şezlong, havlu ve minder ücretsizdir.

Ramada Resort Lara

Kundu mevkiinde yer alan tesis havaalanına 12km. mesafededir.Denize 330m. mesafede bulunan tesisin 100m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Rixos Lares

Tesis, Lara merkeze 5 km., Antalya Havalimanına 8 km. mesafede.Denize sıfırdır.450 m. uzunluğunda plajı mevcuttur.

Royal Holiday Palace

Lara mevkii'nde bulunan tesis Havaalanı'na 15 km. mesafede.Denize sıfır mesafede kum-çakıl plajı bulunuyor.

Royal Wings Hotel

Antalya merkeze 17 km., havalimanına 15 km. mesafede.Tesisin kum, çakıl plajı ve iskelesi mevcut. Havlu kullanımı havlu kartı ile yapılır. Aynı gün içerisinde ilk havlu değişimi ücretsiz, sonrak değişmeler ücretlidir.

Titanic Beach Lara

Şehir merkezine 12 km., havalimanına 10 km. mesafede.Denize sıfır ve 165 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Venezia Palace Deluxe Resort

Antalya şehir merkezine 20 km., Havalimanına 15 km. mesafededir.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi ve şezlong plajda ve havuzda ücretsiz.