Antalya Otelleri

Adora Golf Resort

Belek'e 12 km., Antalya merkeze 39 km., havalimanına 29 km. mesafede.Denize sıfır ve 320 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Aska Lara Deluxe

Kundu mevkiinde yer alan tesis havaalanına 12 km. mesafededir.Tesis denize 350m. mesafededir. 150m. uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Akka Alinda Hotel

Kemer merkeze 7 km., Antalya 44, havalimanı 65 km. uzaklıktadır.Tesisin 120 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Şemsiye ve şezlong sahilde ücretsiz, plaj havlusu depozitolu.

Adalya Ocean Deluxe

Side Evrenseki mevkiindeki tesis Side'ye 10 km. ve Antalya Havaalanı'na 65 km. mesafededir.Denize sıfırdır.Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Alaiye Resort

Ant.havalimanına 105 km., Antalya şehir merkezine 115 km. mesafede.Denize 120 m. mesafede ve 80 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Havlu plajda ücretsiz.

Alva Donna Exclusive & SPA

Tesis Antalya Havalimanı'na 40 km., Belek merkeze 5 km. ve Serik merkeze 11 km. mesafededir.Tesisin 200 metre uzunluğun da kum plajı ve iskelesi mevcut. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Baia Lara

Antalya şehir merkezine 17km., havalimanına 15 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 160 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Akka Antedon Hotel

Kemer merkeze 15 km., Antalya'ya 20 km., havalimanına 41 km. mesafede.Denize sıfır ve 285 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

Adalya Resort & Spa

Side Evrenseki mevkiinde bulunan tesis Side'ye 10 km. ve Antalya Havalimanı'na 65 km. mesafededir.Denize sıfırdır.Güneş şemsiyesi, şezlong, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Antik Otel

Alanya İncekum Mevkii'ndeki tesis, Havaalanı'na 100 km. mesafededir.Tesis ile plaj arasından yol geçiyor ve plaja tünel ile bağlantı var. 165 m. uzunluğundaki kumsal plajda ve havuzbaşında, havlu ve güneş şemsiyeleri ücretsiz. Plajda minder ücretli.

Belconti Resort Hotel

İskele mevkiinde yer alan tesis, Antalya Havaalanı'na 30 km., Belek'e 1,5 km., Antalya'ya 35 km. mesafededir.Tesis, denize sıfır konumdadır.

Barut Lara

Antalya merkeze 12 km., havalimanına ise 10 km. mesafede bulunmaktadır.Deniz sıfırdır. Tesisin 170 m uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı ve iskelesi mevcuttur.

Akka Claros Hotel

Kemer merkeze 7 km., havalimanı 65 km. uzaklıktadır.Denize 350 m mesafede halk plajı içinde özel alan bulunuyor.

Alba Queen Hotels

Side merkeze 8 km., Manavgat'a 13 km., Antalya merkeze 65 km., havalimanına 55 km. mesafede.Tesis denize sıfırdır. Otelin kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, havuz başında ve plajda ücretsiz.

Aska Buket Resort & Spa

Okurcalar mevkii, Alanya şehir merkezine 30 km., Antalya havalimanına 105 km. mesafededir.Tesis denize sıfır mesafededir.100 metre uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

Bellis Deluxe Hotel

Belek Taşlıburun mevkiinde yer alan tesis havaalanına 32km. mesafededir.Tesisin 260m. uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Şemsiye,şezlong,minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Concorde De Luxe Resort

Antalya merkeze 16 km., havaalanına ise 10 km. mesafede.Denize sıfır ve 180 m. uzunluğunda kumsal plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, havlu ve minder, plaj ve havuzda ücretsiz.

Asdem Park Hotel

Kemer merkezdeki tesis Antalya havaalanına 55 km. mesafede.Denize 100 m. mesafede kum-çakıl karışık özel bir plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve şezlong, plaj ve havuzda ücretsiz, havlu ise ücretlidir.

Alba Resort Hotels

Side merkeze 8 km., Manavgat'a 13 km., Antalya merkeze 65 km., havalimanına 55 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, paljda ve havuzda ücretsiz.

Aventura Park

Alanya Okurcalar Mevkii'nde bulunan tesis, Alanya'ya 40 km., Antalya Havaalanına 97 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin, 150 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ve havuz başında ücretsiz.

Calista Luxury Resort

Belek merkeze 4 km., havaalanına 27 km. mesafede.Denize sıfırdır.

Delphin Diva Premiere

Antalya şehir merkezine 15 km., havalimanına 11 km. mesafede.Denize sıfırdır.230 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi bulunuyor.

Barut Kemer

Kemer merkeze 600 m., Antalya merkeze 45 km. ve havaalanına 55 km. mesafededir.Tesisin 150 m. uzunluğunda yarı kum yarı çakıl plajı ve iskelesi mevcut. Şemsiye, minde ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Alba Royal Hotels

Side merkeze 8 km., Manavgat'a 13 km., Antalya merkeze 65 km., havalimanına 55 km. mesafede.Denize sıfır. 100 m. uzunluğunda plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plajda ve havuzda ücretsiz.

Aydınbey Gold Dreams

Alanya'da,Denize 100 m. mesafede ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Tesis ile plaj bağlantısı tüp geçit ile yapılıyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz. Antalya şehir merkezine 120 km., havalimanına 110 km. mesafede.

Club Megasaray

Belek Kadriye'ye 7 km., Antalya merkeze 35 km., havaalanına ise 29 km. mesafede.Denize sıfır ve 400 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor.

Delphin İmperial Lara

Tesis Antalya şehir merkezine 15 km., Havalimanı'na 10 km. uzaklıktadır.Denize sıfırdır.Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Club Phaselis

Kemer'e 5 km., Antalya'ya 40 km., havalimanına 45 km. mesafede.Denize sıfır ve 700 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Aldiana Side

Side merkeze 6 km., havalimanına 70 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Club Aqua Plaza

Alanya merkeze 25 km., Havaalanı'na 90 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı mevcut.

Cornelia Deluxe Resort

Belek İleribaşı mevkii, şehir merkezine yaklaşık 45 km., havalimanına 35 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 150 m. uzunluğunda kum plajı, platformu ve iskelesi mevcuttur. Güneş şemsiyeleri, havlu, minder ve şezlong, havuz ve plajda ücretsiz.

Delphin Palace Lara

Antalya merkeze 15 km., havaalanına 10 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m uzunluğunda plajı bulunuyor.

Crystal Aura Beach Resort & Spa

Kemer mevkiinde yer alan tesis, Havalimanı'na 53 km., şehir merkezine 38 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 180 m. uzunluğunda ve 30 m. genişliğinde ince çakıl ve kum karışık özel plajı mevcut. Şezlong, gölgelik ve minder plajda ve havuzbaşında ücretsiz, havlu depozitoludur.

Ali Bey Club

Side Kızılağaç mevkii, şehir merkezine 12 km., havalimanına 90 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 800 m kum-çakıl plajı ve iskelesi mevcuttur. Güneş şemsiyeleri, havlu, minder, şezlong havuzbaşı ve plajda ücretsiz.

Club Turtaş Beach

Alanya'ya 13 km., havaalanına 110 km. mesafede.Denize sıfır. Şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz, plaj havlusu ücretlidir.

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Belek İskele mevkiinde yer alan tesis Antalya Havaalanı'na 35 km., Antalya merkeze 45 km. mesafededir.Tesisin 250 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyesi, havlu ve minder, plaj ve havuzda ücretsiz.

Ic Hotels Green Palace

Kundu-Aksu Mevkii'nde bulunan tesis Antalya Havaalanına 15 km., Antalya şehir merkezine 25 km. mesafede.Denize sıfır tesisin, kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong, minder, plaj ve havuz havluları ücretsiz.

Crystal De Luxe Resort & Spa

Kemer mevkiinde bulunan tesis, Antalya Havaalanı'na 56 km., Antalya şehir merkezine 38 km. mesafededir.Tesis, denize 75 m. mesafede ve plaj ile arasından yol geçiyor. 50 m. uzunluğunda ince çakıllı özel plajı mevcut. Şezlong, minder ve gölgelik plajda ve havuzbaşında ücretsiz. Havlu, havlu kartı ile depozito karşılığında ücretsiz.

Ali Bey Resort

Tesis, Side'ye 2 km., Antalya'ya 75 km., Antalya Havaalanı'na ise 70 km. mesafededir.Tesisin 300 m. uzunluğunda ince kumdan oluşan plajında, güneş şemsiyesi, minder ve havlu, havuzda ve plajda ücretsiz.

Delphin Botanik Alanya

Alanya merkeze 32 km., havalimanına 90 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m uzunluğunda plajı bulunuyor.

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Belek Üçkum Tepesi mevkiindeki tesis, Antalya Havaalanı'na 35 km., Antalya şehir merkezine 45 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 300 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Şezlong ve şemsiye plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Kervansaray Kundu

Antalya merkeze 14 km., havalimanına 12 km. mesafede.Denize sıfır ve 137 m. uzunluğunda plajı ve iskelesi bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuz ve plajda ücretsizdir.

Crystal Flora Beach Resort

Beldibi mevkiinde bulunan tesis Antalya merkeze 25 km. ve havaalanına 35 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 430 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcut. Şemsiye, şezlong ve minder havuzda ve plajda ücretsiz.

Alva Donna Beach Resort Comfort

Side'ye 10 km., Manavgat'a 20 km., havalimanına 55 km. mesafede.Tesisin 80 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut. Şemsiye, havlu ve minder, plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Delphin Botanik Platinum

Alanya Okurcalar mevkiinde yer alan tesis, havaalanına 90 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 250 m. uzunluğunda çakıl plajı ve 1 adet iskelesi mevcut. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Gloria Golf Resort

Antalya havalimanına 40 km., Antalya şehir merkezine 50 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 500 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder,havlu plaj ve havuzda ücretsizdir.

Kervansaray Otel Lara

Tesis Antalya merkeze 12 km. ve havaalanına 9 km. mesafede.Denize Sıfır ve 170 m.uzulunğunda plajı ve iskelesi bulunuyor.Güneş şemsiyesi,minder ve havlu havuz ve plajda ücretsiz.

Daima Resort

Kemer merkeze 7 km., Antalya 40, havalimanı 56 km. uzaklıktadır.Denize 50 m mesafede ve 350 m uzunlugunda plajı bulunmaktadır.

Amelia Beach Resort

Manavgat mevkiinde bulunan tesis havalimanına 90 km. mesafede.Denize sıfır konumda 300 metre uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

Delphin Deluxe Resort

Alanya Avsallar'a 10 km., havaalanına 90 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Gloria Serenity Resort

Antalya'ya 50 km., havaalanına 40 km. mesafede.Otelin 260 m. uzunluğunda plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz. Plaj kumsal olup, deniz girişinde çakıl taşları bulunuyor.

Lara Family Club

Kundu mevkiisinde yer alan tesis havaalanına 12 km. mesafededir.Denize 300m. mesafede bulunan tesisin 150 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Euphoria Tekirova

Kemer merkeze 18 km., Antalya'ya 60 km., havalimanına 70 km. mesafede.Denize sıfır ve 500 m. uzunluğunda kum- çakıl plajı bulunuyor.

Asteria Sorgun Resort

Side, Sorgun mevkiinde bulunan tesis, Side merkeze 5 km., Manavgat'a 6 km., Antalya Havaalanı'na 75 km., Antalya şehir merkezine 85 km. mesafededir.

Eftalia Aqua

Alanya Türkler mevkiinde bulunan tesis Antalya Havaalanı'na 100 km. mesafede.Tesisin, denize 50 m. mesafede (altgeçit), 250 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Mardan Palace

Şehir merkezine 25 km., havalimanına 15 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 145 m. uzunluğunda özel beyaz kum, deniz içerisinde çakıl, özel plajı bulunmaktadır. Şezlong, havlu ve minder ücretsizdir.

Gloria Verde Resort

Denize sıfır konumdadır. Belek merkeze 5 km. Antalya merkeze 46 km. ve havalimanına 38 km. mesefededir.Tesisin 75 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder,havlu plaj ve havuzda ücretsizdir.

Fantasıa Hotel De Luxe

Çamyuva mevkiindeki tesis Kemer merkeze 7 km., havalimanına 65 km. mesafede.Denize sıfır ve 235 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcut. Plaj şemsiyesi, şezlong ve minder havuz başında ve plajda ücretsizdir. Havlu depozitolu.

Aydınbey Kings Palace

Antalya şehir merkezine 70 km., Antalya Havaalanı'na 60 km. mesafede.Tesisin kumsal plajı mevcut.

Incekum Beach Resort

Alanya merkeze 28 km., havaalanına 98 km. mesafede.Denize sıfırdır.

Güral Premier Belek

Belek İskele mevkiindeki tesis, Antalya'ya 40 km., havalimanına 35 km. mesafede bulunuyor.Denize sıfır tesisin 300 m uzunluğunda özel kum (deniz çakıl) plajı mevcuttur. Güneş şemsiyeleri ve şezlong, plajda ve havuzda ücretsizdir.

Ramada Resort Lara

Kundu mevkiinde yer alan tesis havaalanına 12km. mesafededir.Denize 330m. mesafede bulunan tesisin 100m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Gelidonya Hotel

Kemer merkezde bulunan tesis Antalya Havalimanı'na 60 km. mesafededir.Tesis denize 150 m. mesafededir ve 30 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcuttur. Şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz, havlu ise ücretlidir.

Barut Andız

Side kumköy mevkiinde yer alan tesis havaalanına 60 km. mesafededir.Tesis denize 150m. mesafededir.

Long Beach Harmony

Alanya Türkler mevkiinde bulunan tesis, Alanya'ya 20 km. , Antalya havalimanına 90 km. mesafede. 100 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık sahili ve 2 adet iskelesi mevcut. Sahil ve havuz başında şezlong, şemsiye, minder ve havlu ücretsiz.

Ic Hotels Santai Family Resort

Şehir merkezine 40 km., havaalanına 30 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Rixos Lares

Tesis, Lara merkeze 5 km., Antalya Havalimanına 8 km. mesafede.Denize sıfırdır.450 m. uzunluğunda plajı mevcuttur.

Güral Premier Tekirova

Tekirova merkezinde bulunan tesis Kemer’e 17 km. havalanına is 75 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin yaklaşık 500 mt uzunluğunda kum-çakıl plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, şezlong plajda ve havuzda ücretsizdir.

Barut Arum

Şehir merkezine 3 km., Antalya Havalimanı'na 65 km. mesafede.Denize sıfır ve 150 m. uzunluğunda kumsal plajı bulunmaktadır. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuzbaşı ve plajda ücretsiz. Denizde yer yer kayalık mevcut.

Long Beach Resort & Spa

Alanya merkeze 20 km., Havaalanı'na 95 km. mesafede.esis denize 50 metre mesafede ve plaj ile arasından yol geçiyor. Tesis plaja tüp geçit ile bağlı. 600 m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Kaya Palazzo Golf Resort

Belek Üç Kum Tepesi mevkiinde bulunan tesis Antalya havaalanına 27 km., Antalya şehir merkezine 35 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 200m. uzunluğunda özel plajı bulunuyor. 1 adet iskele mevcut.

Royal Holiday Palace

Lara mevkii'nde bulunan tesis Havaalanı'na 15 km. mesafede.Denize sıfır mesafede kum-çakıl plajı bulunuyor.

İmperial De Luxe Kemer

Çifteçeşmeler mevkiinde bulunan tesis havalimanına 40 km. mesafede.Denize sıfır konumda ve 65 metre uzunluğunda plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve minder havuzda ve plajda ücretsiz.

Barut Cennet & Acantus

Side'ye 1,5 km., havalimanına 65 km. mesafededir.Denize sıfırdır.

Maritim Hotel Club Alantur

Alanya şehir merkezine 5 km., havalimanına 140 km. mesafede.Denize sıfır ve 550 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Kempinski Hotel The Dome Belek

Belek Üçkumtepesi mevkisindedir. Antalya şehir merkezine 35 km. Havaalanına 25 km. mesafededir.Denize sıfırdır.Tesise ait özel 110 metre uzunluğunda kumsal plaj mevcuttur. Şemsiye, şezlong ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Royal Wings Hotel

Antalya merkeze 17 km., havalimanına 15 km. mesafede.Tesisin kum, çakıl plajı ve iskelesi mevcut. Havlu kullanımı havlu kartı ile yapılır. Aynı gün içerisinde ilk havlu değişimi ücretsiz, sonrak değişmeler ücretlidir.

Kimeros Club

Antalya şehir merkezine 36 km., Havalimanı'na 46 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 metre uzunluğunda kum çakıl karışık plajı bulunuyor. Plajda güneş şemsiyeleri ve minder ücretsizdir. Plaj havlusu ücretli.

Barut Hemera

Side'ye 3 km., Antalya'ya 75 km., havalimanına 60 km. mesafede.Tesisin 150 m. uzunluğunda kum plajı mevcuttur. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu havuzbaşı ve plajda ücretsiz.

Pegasos Club

Alanya şehir merkezine 28., Havalimanı'na 95 km. mesafede.Denize sıfır ve 1 km. uzunluğunda plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, havuzda ve plajda ücretsiz.

Limak Arcadia Golf & Sport Resort

Antalya şehir merkezine 45 km., havaalanına 35 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Titanic Beach Lara

Şehir merkezine 12 km., havalimanına 10 km. mesafede.Denize sıfır ve 165 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Limak Limra Resort

Kemer'e 6 km., Antalya'ya 50 km., havalimanına 60 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve iskelesi bulunuyor. Plaj havlusu, şemsiye, şezlong ve minder plajda ücretsiz.

Barut Sorgun

Side Sorgun mevkiinde bulunan tesis Side' ye 4 km. Antalya Havalimanı'na 67 km. dir.Denize sıfır konumdaki tesisin 260 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Pegasos Resort

Alanya merkeze 28 km., Havaalanı'na 95 km. mesafede.Denize sıfır tesisin, 1 km. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi (Club tarafında) mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsizdir.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort

Şehir merkezine 45 km., havaalanına 35 km. mesafede.Denize sıfırdır.

Venezia Palace Deluxe Resort

Antalya şehir merkezine 20 km., Havalimanına 15 km. mesafededir.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi ve şezlong plajda ve havuzda ücretsiz.

Lucida Beach Hotel

Çamyuva merkeze 800 m. mesafede bulunan tesis, havaalanına 65 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 100 m. uzunluğunda kum-çakıl karşık plajı ve iskelesi mevcut. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Calimera Kaya Side

Side'ye 8 km., havaalanına 64 km. mesafede.Denize sıfır ve 230 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri ve şezlong plajda ve havuzda ücretsiz. Plaj havlusu ve minder ücretsiz.

Pegasos Royal

Alanya merkeze 28 km., Havalimanına 95 km. mesafede.Denize sıfır ve 1 km. uzunluğunda plajı ve iskelesi (Club tarafında) mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder, şezlong ve havlu, plajda ve havuzda ücretsizdir.

Maxx Royal Belek

Belek merkeze 1 km, Antalya merkeze 45 km, Antalya Havalimanı’na 35 km. mesafede.Otelin 300 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut.

Majesty Club La Mer

Kemer merkeze 6 km., havalimanına 46 km. mesafede.Denize sıfır ve 150 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve iskelesi bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Club Felicia Village

Side Manavgat Ada mevkiinde yer alan tesis Manavgat merkeze 14km., Side merkeze 19km., havaalanına 85km., Antalya merkeze 95km. mesafededir.Denize sıfırdır.Tesisin kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong,havlu ve minder ücretsiz.

Porto Azzurro Delta

Alanya Okucular Mevkii'nde bulunan tesis, Havaalanı'na 95 km., Alanya merkezine 35 km. mesafededir.Tesis'in, 150 m. uzunluğunda kum, çakıl plajı ve iskelesi bulunuyor. Şemsiye, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Paloma Grida Village & Spa

Belek merkeze 700 m., Antalya şehir merkezine 45 km., havaalanına 35 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Havuz ve plajda, şezlong ve gölgelikler ücretsizdir.

Majesty Club La Mer Art

Kemer'e 6 km., Antalya Havalimanı'na 46 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 150 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Club Hotel Turan Prince World

Side Denize sıfr ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şezlong, minder ve şemsiye ücretsiz.Manavgat merkeze 12 km., havalanına 75 km. mesafede.

Q Premium Resort

Alanya Okurcalar Mevkii'nde bulunan tesis, Antalya Havaalanı'na 85 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin, 75 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Maxx Royal Kemer

Kemer merkeze 6km., Antalya'ya 50km., Antalya Havalimanı'na 60km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin kendine ait her biri 200 m. uzunluğunda 2 adet koyu ve 400 m. uzunluğunda plajı ile toplamda 800 metrelik sahili bulunuyor.

Riu Kaya Belek

Belek merkeze 6 km., havalimanına 29 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 300 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Club Nena

Side Manavgat'a 13 km., Antalya Havaalanı'na 80 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 250 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Rubi Hotel

Alanya İncekum mevkiinde bulunan tesis Alanya merkeze 22 km., havaalanına 100 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 150 m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Plajda şemsiye,şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Rixos Premium Belek

Belek şehir merkezine 5 km., havalimanına 40 km. mesafede.Denize sıfır ve 1000 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Mirada Del Mar

Kemer'e 9 km., havalimanına 45 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin kumsal plajı bulunuyor.

Commodore Elite Suites & Spa

Side Evrenseki mevkiinde yer alan tesis Side'ye 8 km., Manavgat'a 10km., Antalya havaalanına 55km., Antalya şehir merkezine 60km. mesafededir.Tesisin kendisine ait özel kum plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve plaj havlusu plajda ve havuzda ücretsizdir.

Rubi Platinum Spa Resort & Suites

Alanya Avsallar mevkiinde yer alan tesis Antalya Havalimanına 100km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 300m. uzunluğunda sahili ve 120 m. uzunluğunda ince kum plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz. İskele mevcut.

Robinson Club Nobilis

Belek Acısu mevkii'nde bulunan tesis, havalimanına 45 km. mesafede.Tesisin kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Beldibi mevkiinde bulunan tesis, havaalanına 36 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 900 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı ve iskelesi mevcut. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Corolla Hotel

Side'ye 4 km., Havalimanına 65 km. mesafede.Plaja 350 m. mesafededir. Plaj ve havuzlarda şemsiye ve sezlong ücretsiz. Minder ücrete tabidir.

Saphir Hotel

Alanya merkeze 12 km., havalimanına 110 km. mesafede.Denize sıfır ve 250 m. uzunluğunda plajı mevcut.

Royal Adam & Eve

Belek'e 1 km., Antalya merkeze 45 km., havalimanına 35 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Otium Gül Beach Resort

Kemer'e 1 km., Havaalanı'na 55 km., Antalya'ya 45 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 80 m. uzunluğunda taş ve kumdan oluşan plajı ve iskelesi mevcut. Şezlong, güneşlik, minder, plaj ve havuz havlusu ücretsiz.

Crystal Hotels Admiral Resort

Antalya'ya 85 km., havalimanına 80 km. mesafede.Denize 50 metre mesafedeki tesis ile plaj arasından yol geçiyor. Tesis-plaj bağlantısı ise tüp geçit ile sağlanıyor. Otelin 250 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve minder havuzda ve plajda ücretsiz, havlu ise depozitoludur.

Saphir Resort & Spa

Alanya'ya 33 km., Antalya Havalimanı'na 110 km. mesafede.Tesisin 150 m. uzunluğunda kum - çakıl plajı bulunuyor.

Sentido Zeynep Golf & Spa

Belek Taşlıburun mevkiinde bulunan tesis, Antalya şehir merkezine 40 km., havaalanına 30 km. mesafededir.Denize 250 m. mesafesi bulunan tesisin 291 m. uzunluğunda kumsal plajı ve 1 adet iskelesi bulunuyor. Plajda sezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Sentido Zeynep Resort

Belek Taşlıburun mevkiinde bulunan tesis, Antalya şehir merkezine 40 km., havaalanına 30 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 291 m. uzunluğunda kumsal plajı ve 1 adet iskelesi bulunuyor. Plajda sezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsizdir.

Paloma Renaissance Antalya Beach Resort & Spa

Kemer merkeze 18 km., Antalya'ya 29 km., Antalya Havalimanı'na 40 km. mesafede.Denize sıfırdır.

Crystal Palace Luxury Resort & Spa

Side Çolaklı mevkii'nde bulunan tesis, Antalya Havalimanı'na 55 km., şehir merkezine ise 60 km. mesafededir.Denize sıfır konumdadır.

Tivoli Resort

Alanya Konaklı Mevkii'nde bulunan tesis Alanya'ya 10 km., Antalya Havaalanı'na 120 km. mesafede.Denize 50 m. mesafedeki tesisin, 100 m. uzunluğunda kum ve çakıldan oluşan plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Sirene Belek Hotel

Antalya şehir merkezine 40 km., havalimanına 25 km. mesafededir.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Pgs Kiriş Resort

Kiriş mevkiinde yer alan tesis, havaalanına 65 km., Kemer'e 6 km., Antalya'ya 60 km. mesafededir.Tesisin, 400 m. uzunluğunda küçük çakıl ve kumdan oluşan özel plajı ile 2 adet iskelesi bulunuyor. Gölgelikler, şezlong ve minder ücretsiz.

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa

Şehir merkezine 75 km., havaalanına ise 65 km. mesafede.Tesisin 180 metre uzunluğunda kumsal plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Ulusoy Hotel Aspendos

Alanya şehir merkezine 22 km., havaalanına 100 km. mesafede.Tesisin 210 m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor.

Spice Hotel

Tesis, havaalanına 35 km., Antalya merkeze 40 km. mesafede bulunuyor.Tesisin 270 m. uzunluğunda kumsal plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuzbaşı ve plajda ücretsizdir.

Pgs Rose Residence Beach

Kemer merkeze 1 km., Antalya'ya 40 km., Antalya Havalimanı'na 50 km. mesafededir.Tesisin çakıl taşlı özel plajı ve 2 adet iskelesi mevcut. Soyunma kabinleri, duş, şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Crystal Sunset Luxury Resort

Side bölgesinde yer alan tesis havaalanına 65 km. mesafededir.Denize 100m. mesafede bulunan tesisin 40m. uzunluğunda kumdan oluşan plajı mevcuttur. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Utopia World

Karagedik mevkiinde yer alan tesis, Alanya merkeze 20 km., Antalya Havalimanı'na 155 km., Syedra Antik Kenti'ne 3 km., Antalya merkeze 165 km. mesafede.

Susesi Luxury Resort

Tesis, Belek'e 1 km., Havaalanı'na 35 km., Antalya'ya 40 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 300 metre uzunluğunda kum-çakıl özel plajı ve 2 adet iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve havlu plajda ücretsiz.

Pgs World Palace

Kiriş mevkiinde yer alan tesis, havaalanına 65 km., Kemer'e 6 km., Antalya'ya 60 km. mesafededir.Tesisin, 400 m. uzunluğunda küçük çakıl ve kumdan oluşan özel plajı ile 2 adet iskelesi bulunuyor. Gölgelikler, şezlong ve minder ücretsiz.

Euphoria Excelsior

Side merkeze 7 km., Antalya Havaalanı'na 70 km. mesafede.Tesisin 400 m. mesafede, özel kumsalı mevcut. Minder plajda, güneş şemsiyeleri ve havlu plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Water Planet Delux & Aquapark

Alanya Okurcalar mevkiindeki tesis, Antalya Havaalanı'na 90 km., Antalya şehir merkezine 100 km., Manavgat'a 28 km., Alanya'ya 30 km. mesafededir.Tesisin mavi bayraklı özel iskelesi bulunuyor. Şezlong, havlu, şemsiye, duş ve şezlong minderi ücretsiz.

Titanic Deluxe Belek

Tesis Antalya Havaalanına 30 km., Belek merkeze 6 km. mesafededir.Tesisin 1000m. uzunluğunda özel plajı bulunuyor. Şemsiye ve şezlonglar plajda ücretsiz. Tesisin plaja mesafesi 1200m. olup, ulaşım nehirden özel vasıtalar ile sağlanıyor.

Phaselis Hill Resort

Göynük mevkiinde bulunan tesis Antalya'ya 45 km. ve Kemer'e 5 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 700 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Euphoria Palm Beach Resort

Side Manavgat Kızılağaç mevkiinde yer alan tesis Manavgat merkeze 12km., havaalanına 78km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 500m. uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsizdir.

Xafira Deluxe Resort & Spa

Alanya Türkler Mevkii'nde bulunan tesis, Alanya şehir merkezine 15 km., Antalya Havaalanı'na 100 km., Gazipaşa Havaalanı'na 60 km. mesafede.Denize 350 m. mesafede kum-çakıl karışık özel plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz. Tesisin plaja 15 dakida aralıklarla ücretsiz servisi mevcut.

Voyage Belek Golf & SPA

Belek merkeze 2 km., Antalya'ya 40 km., havalimanına 35 km. mesafede.300 metre uzunluğunda kumsal plajı ve 2 iskelesi mevcut.

Pirates Beach Club

Tekirova mevkiinde bulunan tesis Antalya'ya 57 km., Kemer'e 18 km., Havaalanına ise 70 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 250 m. uzunluğunda kum ve çakıldan oluşan plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ve havuz başında ücretsiz.

Flora Garden Beach Club

Side Kızılot mevkiinde bulunan tesis, havaalanına 85 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 850 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve iskelesi mevcut. Plajda şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Queens Park Göynük

Göynük merkezde bulunan tesis, Antalya Havaalanı'na 46 km., Antalya merkeze 36 km., Kemer'e 6 km. mesafededir.Tesisin 50 m. uzunluğunda kum, çakıl karışık özel plajı mevcut. Havlu (havlu kartı ile alınır), şezlong, minder ve şemsiye plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Iberotel Palm Garden

Manavgat'a 12 km., Side merkeze 17 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Xanadu Resort

Belek Acısu mevkiinde yer alan tesis havaalanına 40 km. mesafededir.Tesisin 500m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Şemsiye,şezlong,minder ve havlu plajda ücretsiz.

Queens Park Le Jardin

Antalya şehir merkezine 45 km., havalimanına 50 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Miramare Beach Hotel

Side merkeze 6 km., havaalanına ise 60 km. mesafede.Tesisin 200 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Queens Park Tekirova

Tekirovada yer alan tesis, Antalya Havaalanı'na 70 km., Antalya merkeze 60 km., Kemer'e 17 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 140 m. uzunluğunda kum ve çakıldan oluşan mavi bayraklı özel plajı mevcut.

Miramare Queen Hotel

Side merkeze 6 km., havaalanına ise 60 km. mesafede.Tesisin 200 metre uzunluğunda kum plajı mecvut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Queens Park Türkiz Thalasso

Antalya'ya 45 km., Havalimanına 55 km. mesafede.Tesisin 62 metre uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Plaj ve havlu plajda ücretsiz. Tesisle plaj arasında yol geçiyor.

Nashira Resort Hotel & Spa

Antalya şehir merkezine 80 km., havalimanına 70 km. mesafede.Denize sıfır ve 600 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuz ve plajda ücretsizdir.

Rixos Beldibi

Beldibi mevkiinde yer alan tesis, Antalya merkeze 30 km., havalimanına 50 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 275 m. uzunluğunda çakıl plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Otium Eco Club Side

Antalya şehir merkezine 80 km., havaalanına ise 70 km. mesafede.Denize 450 m.Tesisin 80 m. uzunluğunda kum çakıl plajı bulunuyor. Tesisten her yarım saatte bir plaja servis mevcut.

Rixos Premium Tekirova

Antalya sehir merkezine 63 km., havaalanına 73 km. mesafede.Denize sıfır ve 400 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Minder ve havlu havuzda ücretsiz. VIP plaj ücretli olarak hizmet veriyor.

Paloma Oceana Resort

Side Kumköy mevkiindeki tesis, şehir merkezine 5 km., havaalanına 65 km. mesafededir.Denize sıfırdır.150 metre uzunluğunda kum plajı mevcut. Plajda şezlong ve plaj havlusu ücretsiz.

Rixos Sungate

Beldibi Mevkii'nde bulunan tesis, Antalya şehir merkezine 25 km., Havaalanı'na 50 km. mesafede bulunuyor.Denize sıfır konumdaki tesisin 720 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Paradise Side Beach

Side'ye 7 km., havaalanına 65 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 260 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, havlu ve şezlong, plaj ve havuzda ücretsiz.

Robinson Club Çamyuva

Çamyuva mevkii'nde bulunan tesis, havalimanına 60 km. mesafede.Tesisin yaklaşık 250 metre uzunluğunda çakıl plajı ve 3 adet iskelesi bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Pegasos World

Side merkeze 6 km., Havalimanına 70 km. mesafede bulunuyor.Tesisin 700 m. uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzbaşında ücretsiz.

Sentido Sultan Beldibi

Beldibi mevkiinde yer alan tesis, Kemer'e 18 km., havaalanına ise 25 km. mesafededir.Denize sıfır konumda olan tesisin 140 metre uzunluğunda kum-çakıl plajı mevcut. Plajda şezlong ücretsiz, plaj havluus depozitoludur.

Pemar Beach Resort

Side Manavgat merkeze 15 km., havaalanına ise 90 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin taşlı,kum-çakıl plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, geleneksel peştamal ve minder havuzda ve plajda ücretsiz.

Ulusoy Kemer Holiday Club

Göynük mevkiindeki tesis, Göynük merkeze 2 km., Kemer'e 7 km., Antalya'ya 35 km., Antalya Havaalanı'na 45 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 180 m. uzunluğunda özel plajı ve iskelesi mevcut. Şezlong, plaj havlusu, şemsiye ve minder ücretsiz.

Robinson Club Pamfilya

Side Sorgun mevkii'nde bulunan tesis havalimanına 70 km. mesafede.Tesisin 500 metre uzunluğunda kum plajı ve iskelesi mevcut. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Vogue Hotel Kemer

Kemer Göynük mevkiinde yer alan tesis, Antalya şehir merkezine 35 km., Havaalanına 45 km., Kemer merkeze 9 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 700 metre uzunluğunda sahili ve 2 adet iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Royal Alhambra Palace

Side Çolaklı mevkiindeki tesis, Antalya Havalimanı'na 40 km., mesafededir.Denize sıfırdır.Tesisin kum plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve havlu, plajda ve havuzda ücretsiz. Aynı gün içerisinde ilk havlu kullanımı ücretsiz sonrakiler ücretlidir.

Yelken Blue Life

Beldibi mevkii’nde, Antalya Havalimanı’na 40 km., Kemer merkeze 8 km. mesafede.Otelin 250 m. uzunluğunda kum, çakıl ve ahşap platformdan oluşan plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuzbaşı ve plajda ücretsiz (havlu depozitolu).

Royal Dragon

Antalya şehir merkezine 55-60 km., havaalanına 48 km. mesafededir.Tesisin kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, plajda ve havuzbaşında ücretsiz. Havlu kartı ile aynı gün içinde ilk değişim ücretsiz, diğer değişimler havuzbaşı ve plajda ücretli.

Zen Phaselis Princess Otel

Kemer merkeze 17 km., Antalya'ya 60 km., havalimanına 73 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 123 metre uzunluğunda kum-çakıldan oluşan plajı mevcut. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Sea Planet Resort & Spa

Side Kızılot mevkiinde yer alan tesis havaalanına 75 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 200m. uzunluğunda kum,çakıl karışık plajı mevcuttur. Şemsiye,şezlong,minder ve havlu plajda ücretsiz.

Sea World Resort & Spa

Side Kızılağaç mevkiinde bulunan tesis Manavgat'a10 km. ve havaalanına 70 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 250 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, şezlong ve minder plajda ve havuzda ücretsiz.

Selge Beach

Side Manavgat'a 12 km., havalimanına 75 km. mesafede.Denize sıfırdır.Tesisin 104 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

Sensimar Side Resort & Spa

Side Evrenseki mevkii'nde bulunan tesis havalimanına 60 km. mesafede.Denize sıfır konumdadır.

Sentido Perissia

Side Kumköy mevkiinde yer alan tesis, şehir merkezine 3 km., Antalya Havalimanına 65 km., Antalya şehir merkezine 70 km. mesafedeDenize sıfır konumdaki tesisin 200 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Plajda havlu ve şezlong ücretsiz.

Sentido Turan Prince

Side merkeze 12 km., havaalanına 55 km. mesafede.Denize sıfır ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Şezlong, minder ve şemsiye ücretsiz.

Side Premium

Antalya şehir merkezine 65 km., havalimanına 45 km. mesafededir.Denize 70 m. mesafede bulunan tesisin kumsal plajı mevcut.

Side Star Elegance

Side Kumköy mevkiinde bulunan tesis, Antalya Havalimanı'na 71 km., Side 'ye 3 km.,Manavgat'a 5 km. mesafede ve denize sıfırdır.Tesisin kendine ait 50 m. uzunluğundaki kum özellikli plajı var, güneş şemsiyesi, şezlong, minder ve havlu havuz kenarında ve plajda ücretsizdir.

Side Sun

Side Kumköy mevkiinde yer alan tesis Side'ye 5 km., Manavgat'a 9km., havaalanına 65 km. mesafededir.Tesis denize sıfır konumdadır. Şezlong, şemsiye,plaj havlusu ve minder ücretsiz.

Silence Beach Resort

Side Kızılağaç mevkiindeki tesis Manavgat'a 13 km., Antalya Havaalanı'na 75 km. mesafede.Denize sıfır ve 340 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve mider havuzda ve plajda ücretsiz.

Sueno Hotels Beach Side

Side'ye 1 km., Antalya şehir merkezine 70 km., Antalya Havaalanı'na 60 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 300 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Sultan Of Dreams Resort & Spa

Manavgat'a 15 km., Alanya merkeze 50 km., havaalanına 75 km. mesafededir.Denize sıfır. Şemsiye, şezlong, havlu ve minder plajda ücretsiz.

Sunis Elita Beach Resort

Side Kızılağaç mevkiinde bulunan tesis, havaalanına 80 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 100 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve 1 adet iskelesi mevcut. Şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz.

Sunis Evren Beach Resort Hotel & Spa

Side şehir merkezine 6 km., Antalya merkeze 70 km., havaalanına ise 60 km. mesafede bulunuyor.

Sunis Kumköy Beach Resort

Side merkeze 4 km., havaalanına ise 60 km. mesafede.Denize sıfır ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Turquoise Hotel

Şehir merkezine 75 km., havalimanına 65 km., Manavgat'a 4,5 km., Side Antik Kent'e 3,5 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda kum çakıl karışık plajı bulunuyor. 50-150 metre uzunluğunda 2 adet iskele mevcut.

Voyage Sorgun

Side'ye 3 km., Antalya şehir merkezine 75 km., havalimanına 65 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 350 m. uzunluğunda kum ve küçük çakıldan oluşan plajı ve 2 iskelesi mevcut.