Marmaris Otelleri

Aqua Marmaris

Şehir merkezine 10 km., Dalaman Havalimanı'na 110 km. mesafede. Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda hakl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Angels Peninsula

Turgut Köyü Buruncu mevkiinde yer alan tesis Marmaris merkeze 30 km., Dalaman Hv. 116 km. ve Bodrum Hv. 159 km. mesafede. Denize sıfır tesisin 2,5 km. uzunluğunda sahil şeridi mevcut. Kumsal plajı bulunuyor ve güneş şemsiyesi, şezlong, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

D - Hotel Maris

Marmaris'e 35 km., Bodrum Havaalanı'na 155 km., Dalaman Havaalanı'na 130 km. mesafededir. Tesiste beş adet kumsal plaj bulunuyor. Bunlardan 2 tanesi yalnızca 12 yaş ve üzeri misafirler içindir.

D Resort Grand Azur

Şehir merkezine 2 km., havalimanına 100 km. mesafede. Denize sıfır ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Elegance Hotel

Marmaris şehir merkezine 2 km., Dalaman Havalimanı'na 95 km. mesafede. Tesisin plajı ve özel ahşap iskelesi mevcut.

Emre Beach

Tesis, şehir merkezine 3 km., Dalaman Havaalanı'na 85 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin, özel plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve minder ücretsiz.

Fantasia De Luxe Marmaris

Tesis, Marmaris merkeze 5 km., Dalaman Havaalanı'na 90 km. mesafede. Tesis, denize sıfır konumdadır. Şemsiye, şezlong ve minder havuzda ve plajda ücretsiz.

Grand Paşa

Marmaris şehir merkezine 3,5 km., Dalaman Havaalanı'na 90 km. mesafede. Denize 350 m. mesafededir.

Grand Yazıcı Club Turban

Siteler mevkiindeki tesis, İçmeler'e 3 km., şehir merkezine 5 km., Havaalanı'na 90 km. mesafededir. Denize sıfır ve 330 m. uzunluğunda kum plajı ve iskelesi bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu (depozitolu), plaj ve havuzda ücretsiz. Plajda yiyecek-içecek servisi bulunmuyor.

İdeal Prime Beach

Tesis havalimanı'na 110 km., şehir merkezine 3 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin kendisine ait özel plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Kayamaris Hotel

Marmaris'e 2 km., İçmeler'e 5 km., Dalaman Havaalanı'na 95 km. mesafededir. Tesis denize 20m. mesafededir. Halk plajı kullanılıyor.

Kervansaray Marmaris

Marmaris merkeze 2,5 km., Dalaman Havalimanı'na 100 km. mesafede. Denize 5 km. mesafede. Plaja gün içinde servisleri vardır. Plajda şezlong ve şemsiye ücretsizdir. Plajda yiyecek içecek servisi ve havlu hizmeti yoktur

Marmaris Resort

Çubucak Mevkii'nde yer alan tesis, Marmaris merkeze 15 km., Dalaman Havalimanı'na 100 km. mesafede. Denize sıfır tesisin, 900 m. uzunluğunda çakılla karışık kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri ve şezlong havuzbaşı ve plajda ücretsizdir.

Örsmaris Boutique

Şehir merkezine 5 km., Dalaman havalimanına ise 105 km. mesafede. Tesisin kum plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, sezlong ve havlu ücretsiz.

Palm Beach

Siteler mevkiinde yer alan tesis havaalanına 90km. mesafededir. Tesisi denize sıfır konumdadır. Şemsiye, şezlong ve minder plajda ücretsiz.

Paşa Beach

Marmaris merkeze 3 km., Dalaman Havaalanı'na 100 km., Bodrum Havaalanı'na 120 km. mesafede. Denize sıfır ve 70 m. uzunluğunda çakıl plajı bulunuyor. Şezlong ve şemsiye plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Poseidon Hotel

Marmaris merkezine 2 km., Dalaman Havalimanı'na 90 km. mesafede. Denize sıfır ve 40 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Söl Beach

Marmaris, Siteler mevkiindeki tesis, havaalanına 90 km., Marmaris merkeze 2 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin, 40 m. uzunluğunda mavi bayraklı özel plajı bulunuyor.

Tropikal Hotel

Marmaris Siteler mevkiinde yer alan tesis havaalanına 100km. mesafededir. Denize sıfır tesisin 70m. uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Şemsiye ve şezlong ücretsiz olup minder ücretlidir.

Turunç Hotel

Marmaris'e 20 km., Dalaman Havalimanı'na 120 km. mesafede. Tesisin 300 m. uzunluğunda kendine ait özel çakıl, kum plajı mevcut.