Kuşadası Otelleri

Aqua Fantasy

Kuşadası merkeze 8 km., Selçuk merkeze 8 km., havalimanına ise 55 km. mesafede. Denize sıfırdır.

Charisma De Luxe

Kuşadası merkeze 500 m., havalimanına 70 km. mesafede. Denize sıfırdır.

Ephesia Holiday Beach Club

Ilıca mevkiinde bulunan tesis İzmir Havaalanı'na 75 km. mesafededir. Denize sıfır. Özel plajı bulunuyor. Şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Ephesia Resort

Şehir merkezine 7 km., havalimanına 75 km. mesafede. Tesisin 109 m. uzunluğunda kum plajı mevcut. Şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Ephesus Princess

Kuşadası merkeze 8 km., havalimanına ise 80 km. mesafede. Denize sıfır ve 250 m. uzunluğunda plajı mevcut.

Fantasia Hotel

Kuşadası merkeze 5 km., Efes Antik kentine 23 km., İzmir Adnan Menderes Havaalanına 65 km. mesafededir. Denize sıfır tesisin 150m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor. İskele mevcut. Plaj şemsiyesi, şezlong ve minder havuz başında ve plajda ücretsiz.

Faustina Hotel

İzmir Havaalanı'na 115 km. mesafededir. Denize sıfır ve 100 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Grand Belish Resort & Spa

Davutlar Alaçay mevkiindeki tesis, Kuşadası'na 12 km. ve İzmir Havalimanı'na 100 km. mesafededir. Denize sıfır konumdaki tesiste halk plajı mevcut. Güneş şemsiyesi ve şezlong plajda ve havuzda ücretsizdir.

Korumar Hotel

Kuşadası şehir merkezine 2 km., İzmir Havalimanı'na 70 km. mesafededir. Denize platformdan giriş yapılıyor. Tesisin 50 m. uzunluğunda kumsalı mevcut.

Kuştur Club Holiday Village

Şehir merkezine 3 km., havalimanına 70 km. mesafede. Tesisin 200 m. uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Tesis ile plaj arasından yol geçiyor. Plaja alt geçit ile bağlanılıyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ücretsiz.

Le Bleu Hotel & Spa

Kadınlar Denizi mevkiinde bulunan tesis havaalanına 70 km. mesafede. Denize sıfır tesisin iskelesi mevcut. Sahilde şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Palm Wings Beach Resort & Spa

Davutlar mevkiindeki tesis İzmir Havalimanı'na 80 km. mesafede. Denize sıfır konumdaki tesisin kum plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve şezlong havuzda ve plajda ücretsiz, havlu ise depozitoludur.

Pine Bay Holiday Resort

Şehir merkezine 6 km., havaalanına 65 km. mesafede. Denize sıfır ve 1200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Richmond Ephesus

Pamucak mevkiindeki tesis Kuşadası'na 12 km., İzmir Havalimanı'na 75 km. mesafede. Denize sıfır ve 380 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, şezlong ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Sealight Resort

Kuşadası merkeze 5 km., İzmir Havaalanı'na 80 km. mesafede. Tesisin 300 metre uzunluğunda kumsal plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Sürmeli Efes

Selçuk'a 7 km., Kuşadası merkeze 8 km., havalimanına 55 km. mesafede. Denize sıfır ve 500 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.