Kemer Otelleri

Akka Alinda Hotel

Kemer merkeze 7 km., Antalya 44, havalimanı 65 km. uzaklıktadır.Tesisin 120 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Şemsiye ve şezlong sahilde ücretsiz, plaj havlusu depozitolu.

Akka Antedon Hotel

Kemer merkeze 15 km., Antalya'ya 20 km., havalimanına 41 km. mesafede.Denize sıfır ve 285 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor.

Akka Claros Hotel

Kemer merkeze 7 km., havalimanı 65 km. uzaklıktadır.Denize 350 m mesafede halk plajı içinde özel alan bulunuyor.

Asdem Park Hotel

Kemer merkezdeki tesis Antalya havaalanına 55 km. mesafede.Denize 100 m. mesafede kum-çakıl karışık özel bir plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve şezlong, plaj ve havuzda ücretsiz, havlu ise ücretlidir.

Barut Kemer

Kemer merkeze 600 m., Antalya merkeze 45 km. ve havaalanına 55 km. mesafededir.Tesisin 150 m. uzunluğunda yarı kum yarı çakıl plajı ve iskelesi mevcut. Şemsiye, minde ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Club Phaselis

Kemer'e 5 km., Antalya'ya 40 km., havalimanına 45 km. mesafede.Denize sıfır ve 700 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Crystal Aura Beach Resort & Spa

Kemer mevkiinde yer alan tesis, Havalimanı'na 53 km., şehir merkezine 38 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin 180 m. uzunluğunda ve 30 m. genişliğinde ince çakıl ve kum karışık özel plajı mevcut. Şezlong, gölgelik ve minder plajda ve havuzbaşında ücretsiz, havlu depozitoludur.

Crystal De Luxe Resort & Spa

Kemer mevkiinde bulunan tesis, Antalya Havaalanı'na 56 km., Antalya şehir merkezine 38 km. mesafededir.Tesis, denize 75 m. mesafede ve plaj ile arasından yol geçiyor. 50 m. uzunluğunda ince çakıllı özel plajı mevcut. Şezlong, minder ve gölgelik plajda ve havuzbaşında ücretsiz. Havlu, havlu kartı ile depozito karşılığında ücretsiz.

Crystal Flora Beach Resort

Beldibi mevkiinde bulunan tesis Antalya merkeze 25 km. ve havaalanına 35 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 430 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcut. Şemsiye, şezlong ve minder havuzda ve plajda ücretsiz.

Daima Resort

Kemer merkeze 7 km., Antalya 40, havalimanı 56 km. uzaklıktadır.Denize 50 m mesafede ve 350 m uzunlugunda plajı bulunmaktadır.

Euphoria Tekirova

Kemer merkeze 18 km., Antalya'ya 60 km., havalimanına 70 km. mesafede.Denize sıfır ve 500 m. uzunluğunda kum- çakıl plajı bulunuyor.

Fantasıa Hotel De Luxe

Çamyuva mevkiindeki tesis Kemer merkeze 7 km., havalimanına 65 km. mesafede.Denize sıfır ve 235 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcut. Plaj şemsiyesi, şezlong ve minder havuz başında ve plajda ücretsizdir. Havlu depozitolu.

Gelidonya Hotel

Kemer merkezde bulunan tesis Antalya Havalimanı'na 60 km. mesafededir.Tesis denize 150 m. mesafededir ve 30 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı mevcuttur. Şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz, havlu ise ücretlidir.

Güral Premier Tekirova

Tekirova merkezinde bulunan tesis Kemer’e 17 km. havalanına is 75 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin yaklaşık 500 mt uzunluğunda kum-çakıl plajı mevcut. Güneş şemsiyesi, şezlong plajda ve havuzda ücretsizdir.

İmperial De Luxe Kemer

Çifteçeşmeler mevkiinde bulunan tesis havalimanına 40 km. mesafede.Denize sıfır konumda ve 65 metre uzunluğunda plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve minder havuzda ve plajda ücretsiz.

Kimeros Club

Antalya şehir merkezine 36 km., Havalimanı'na 46 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 metre uzunluğunda kum çakıl karışık plajı bulunuyor. Plajda güneş şemsiyeleri ve minder ücretsizdir. Plaj havlusu ücretli.

Limak Limra Resort

Kemer'e 6 km., Antalya'ya 50 km., havalimanına 60 km. mesafede.Denize sıfır ve 300 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve iskelesi bulunuyor. Plaj havlusu, şemsiye, şezlong ve minder plajda ücretsiz.

Lucida Beach Hotel

Çamyuva merkeze 800 m. mesafede bulunan tesis, havaalanına 65 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 100 m. uzunluğunda kum-çakıl karşık plajı ve iskelesi mevcut. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Majesty Club La Mer

Kemer merkeze 6 km., havalimanına 46 km. mesafede.Denize sıfır ve 150 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı ve iskelesi bulunuyor. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Majesty Club La Mer Art

Kemer'e 6 km., Antalya Havalimanı'na 46 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 150 metre uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Maxx Royal Kemer

Kemer merkeze 6km., Antalya'ya 50km., Antalya Havalimanı'na 60km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin kendine ait her biri 200 m. uzunluğunda 2 adet koyu ve 400 m. uzunluğunda plajı ile toplamda 800 metrelik sahili bulunuyor.

Mirada Del Mar

Kemer'e 9 km., havalimanına 45 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin kumsal plajı bulunuyor.

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Beldibi mevkiinde bulunan tesis, havaalanına 36 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 900 m. uzunluğunda kum-çakıl karışık plajı ve iskelesi mevcut. Plajda şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Otium Gül Beach Resort

Kemer'e 1 km., Havaalanı'na 55 km., Antalya'ya 45 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 80 m. uzunluğunda taş ve kumdan oluşan plajı ve iskelesi mevcut. Şezlong, güneşlik, minder, plaj ve havuz havlusu ücretsiz.

Paloma Renaissance Antalya Beach Resort & Spa

Kemer merkeze 18 km., Antalya'ya 29 km., Antalya Havalimanı'na 40 km. mesafede.Denize sıfırdır.

Pgs Kiriş Resort

Kiriş mevkiinde yer alan tesis, havaalanına 65 km., Kemer'e 6 km., Antalya'ya 60 km. mesafededir.Tesisin, 400 m. uzunluğunda küçük çakıl ve kumdan oluşan özel plajı ile 2 adet iskelesi bulunuyor. Gölgelikler, şezlong ve minder ücretsiz.

Pgs Rose Residence Beach

Kemer merkeze 1 km., Antalya'ya 40 km., Antalya Havalimanı'na 50 km. mesafededir.Tesisin çakıl taşlı özel plajı ve 2 adet iskelesi mevcut. Soyunma kabinleri, duş, şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Pgs World Palace

Kiriş mevkiinde yer alan tesis, havaalanına 65 km., Kemer'e 6 km., Antalya'ya 60 km. mesafededir.Tesisin, 400 m. uzunluğunda küçük çakıl ve kumdan oluşan özel plajı ile 2 adet iskelesi bulunuyor. Gölgelikler, şezlong ve minder ücretsiz.

Phaselis Hill Resort

Göynük mevkiinde bulunan tesis Antalya'ya 45 km. ve Kemer'e 5 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 700 m. uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Pirates Beach Club

Tekirova mevkiinde bulunan tesis Antalya'ya 57 km., Kemer'e 18 km., Havaalanına ise 70 km. mesafededir.Denize sıfır konumdaki tesisin 250 m. uzunluğunda kum ve çakıldan oluşan plajı ve iskelesi mevcut. Güneş şemsiyesi, minder ve havlu plajda ve havuz başında ücretsiz.

Queens Park Göynük

Göynük merkezde bulunan tesis, Antalya Havaalanı'na 46 km., Antalya merkeze 36 km., Kemer'e 6 km. mesafededir.Tesisin 50 m. uzunluğunda kum, çakıl karışık özel plajı mevcut. Havlu (havlu kartı ile alınır), şezlong, minder ve şemsiye plajda ve havuzbaşında ücretsiz.

Queens Park Le Jardin

Antalya şehir merkezine 45 km., havalimanına 50 km. mesafede.Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Queens Park Tekirova

Tekirovada yer alan tesis, Antalya Havaalanı'na 70 km., Antalya merkeze 60 km., Kemer'e 17 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 140 m. uzunluğunda kum ve çakıldan oluşan mavi bayraklı özel plajı mevcut.

Queens Park Türkiz Thalasso

Antalya'ya 45 km., Havalimanına 55 km. mesafede.Tesisin 62 metre uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Plaj ve havlu plajda ücretsiz. Tesisle plaj arasında yol geçiyor.

Rixos Beldibi

Beldibi mevkiinde yer alan tesis, Antalya merkeze 30 km., havalimanına 50 km. mesafede.Denize sıfır tesisin 275 m. uzunluğunda çakıl plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.

Rixos Premium Tekirova

Antalya sehir merkezine 63 km., havaalanına 73 km. mesafede.Denize sıfır ve 400 m. uzunluğunda plajı bulunuyor. Minder ve havlu havuzda ücretsiz. VIP plaj ücretli olarak hizmet veriyor.

Rixos Sungate

Beldibi Mevkii'nde bulunan tesis, Antalya şehir merkezine 25 km., Havaalanı'na 50 km. mesafede bulunuyor.Denize sıfır konumdaki tesisin 720 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Robinson Club Çamyuva

Çamyuva mevkii'nde bulunan tesis, havalimanına 60 km. mesafede.Tesisin yaklaşık 250 metre uzunluğunda çakıl plajı ve 3 adet iskelesi bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Sentido Sultan Beldibi

Beldibi mevkiinde yer alan tesis, Kemer'e 18 km., havaalanına ise 25 km. mesafededir.Denize sıfır konumda olan tesisin 140 metre uzunluğunda kum-çakıl plajı mevcut. Plajda şezlong ücretsiz, plaj havluus depozitoludur.

Ulusoy Kemer Holiday Club

Göynük mevkiindeki tesis, Göynük merkeze 2 km., Kemer'e 7 km., Antalya'ya 35 km., Antalya Havaalanı'na 45 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 180 m. uzunluğunda özel plajı ve iskelesi mevcut. Şezlong, plaj havlusu, şemsiye ve minder ücretsiz.

Vogue Hotel Kemer

Kemer Göynük mevkiinde yer alan tesis, Antalya şehir merkezine 35 km., Havaalanına 45 km., Kemer merkeze 9 km. mesafededir.Denize sıfır tesisin, 700 metre uzunluğunda sahili ve 2 adet iskelesi mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Yelken Blue Life

Beldibi mevkii’nde, Antalya Havalimanı’na 40 km., Kemer merkeze 8 km. mesafede.Otelin 250 m. uzunluğunda kum, çakıl ve ahşap platformdan oluşan plajı mevcut. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu havuzbaşı ve plajda ücretsiz (havlu depozitolu).

Zen Phaselis Princess Otel

Kemer merkeze 17 km., Antalya'ya 60 km., havalimanına 73 km. mesafede.Denize sıfır konumdaki tesisin 123 metre uzunluğunda kum-çakıldan oluşan plajı mevcut. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.